Графік роботи: с 09:00 до 18:00
Наші контакти:  +38-067-618-40-39 (Viber)    +38 (063) 411-35-61 (Life)
Сімейний адвокат Київ, Ірпінь, Буча, Ворзель, Гостомель

Сімейний адвокат Київ, Ірпінь, Буча, Ворзель, Гостомель

У сучасному суспільстві до розлучень стали ставитися простіше. Але це не робить боку розлучного процесу стійкими або захищеними від емоційних, душевних і матеріальних потрясінь.

Розірвання шлюбу при наявності неповнолітніх дітей або відсутність згоди або небажання другого з подружжя на розлучення – відбувається розірвання шлюбу в судовому порядку, шляхом подання позову на розлучення

Так само у разі якщо чоловікам не вдається досягти згоди щодо поділу майна або в порядку спільного виховання та утримання дітей, раціональним кроком є звернення до сімейного адвоката – професіонала, здатного захистити несправедливо ущемлені права, або протистояти неправомірним зазіханням.

Зрештою, досвідчений адвокат по сімейних справах здатний представити справу в суді в більш вигідному для Вас світлі.

Сімейний адвокат Костроміна Вікторія вирішує спори в Києві, Ірпені, Бучі, Ворзелі, Гостомелі та по всій території України надаючи професійні послуги:

 

 • платні консультації в сімейних спорах;
 • представництво інтересів в шлюборозлучному процесі;
 • поділ спільного майна;
 • розірвання шлюбного договору;
 • визнання недійсності шлюбу або шлюбного договору;
 • питання связанніе з утриманням і проживанням дітей, стягнення аліментів на дружину і багато питань, пов’язані з сім’єю.

Ви можете розраховувати на юридичну допомогу, увагу і участь у вирішенні питання утримання та виховання дітей після розлучення і в період шлюбу. У цьому ключі ми пропонуємо наступні види юридичних послуг:

 

 • встановлення (оспорювання) батьківства;
 • позбавлення (обмеження) батьківських прав;
 • усунення перешкод спілкуванню з дитиною;
 • стягнення аліментів на утримання дітей, які не досягли 18-ти річного віку;
 • стягнення аліментів на дружину під час вагітності і після народження дитини;
 • стягнення аліментів на утримання дітей, які досягли 18-ти річного віку на період навчання;

 

З точки зору буденної філософії спеціалізація «сімейний адвокат» — це спроба перетворити чий-то гіркий досвід в мудрі рішення, які убезпечать кожного від потенційних помилок.

Іншими словами, проконсультувавшись з нашими сімейним адвокатом Костромін Вікторією, Ви отримаєте чітке уявлення про те, як юридично правильно врегулювати майнові відносини у зв’язку з укладенням шлюбного союзу, а також у період проживання чоловіка та жінки однією сім’єю без укладення офіційного шлюбу.

Помилково припускати, що сімейний адвокат «працює» виключно з розлученнями. Насправді в цьому напрямку юридичного обслуговування громадян поєднується весь спектр цивільно-правових відносин, що супроводжують сім’ю з моменту укладання шлюбного договору, в тому числі, розпорядження спільним майном, фінансові та будь-які соціально-економічні питання.

Також можлива Медіація за участю адвоката. Медіація, в праві-одна з технологій альтернативного врегулювання спорів (англ. alternative dispute resolution, ADR) за участю третьої нейтральної, неупередженої, не зацікавленої в даному конфлікті сторони — медіатора, який допомагає сторонам виробити певну угоду щодо спору, при цьому сторони повністю контролюють процес прийняття рішення щодо врегулювання спору та умови його дозволу.

Має певні умови і правила ведення, черговість дій, фаз, а також ґрунтується на наступних принципах:

добровільність, конфіденційність, взаємоповага, рівноправність сторін,

нейтральність і неупередженість медіатора, прозорість процедури.

У подібній моделі надання юридичних послуг сімейний адвокат – представник не тільки Ваших інтересів, але і кожного з членів сім’ї.

Сімейний адвокат Костроміна Вікторія– 067 392 07 61, 050 208 41 00

Мережа магазинів «Горішок» – Ірпінь, Буча, Гостомель, Ворзель

Мережа магазинів «Горішок» – Ірпінь, Буча, Гостомель, Ворзель

Добрий день чи вечір шановні жителі міст Ірпінь, Буча, Ворзель, Гостомель поспішаю порадувати Вас нарешті в Київській області з’явився повноцінний інтернет-магазин продуктів харчування – інтернет-магазин «Горішок» з магазинами в р. Ірпінь вул. Тургенівська 50а та ВУЛ. АНТОНОВА, павільйон № 5 (Кінцева 395, 420 маршруток) та М. Буча вул. Б. Хмельницького 11.

Асортимент магазину досить великий, можна сказати на будь-який смак. В < strong>інтернет-магазині горішок Ви зможете знайти:

Загалом сучасна господиня і господар зможуть знайти всі необхідні інгредієнти для своїх кулінарних шедеврів, ну а молоді матусі зможуть порадувати своїх дітей якісним європейським шоколадом, какао і соками. Асортимент магазину також підійде починаючому кодитеру і кондитеру професіоналу, буде він актуальний і для любителів сучасної кухні так як в асортименті багато соусів, кетчупів , спеції.

Ну а для тих хто планує готуватись до світлого свята «Пасха» магазин «Горішок» також буде актуальним зі своїм асортиментом товару, розділи «Сухофрукти» і «Бобові» будуть як не можна до речі для повноцінного приготування до Великодня.

Кахлі – виробництво, вибір, покупка

Кахлі – виробництво, вибір, покупка

Ізразци – один з видів керамічної пічної плитки використовується для обробки печей, камінів. За своєю структурою кахлі мають рельєфну або гладку структуру, покриту різнобарвною глазур’ю, штучним орнаментом. Завдяки своїй структурі і властивостям, кахлі широко використовуються грубними і камінними майстрами в обробки печей і камінів. Піч покрита керамічною плиткою (кахлями) довгі роки буде радувати своїх господарів чудовим, що не повторним дизайном і зігрівати Ваш будинок холодними зимовими вечорами.

Особливості будови і виробництва кахлів

Керамічна плитка (кахель) – виготовляють з екологічно чистого матеріалу натуральної, природної глини особливого сорту, саме тому кахлі не роблять негативний вплив на організм і не викликають алергію, що не менш важливо якщо у вашій родині маленькі діти або алергіки. Особливістю кахлів є здатність витримувати високі температури і їх перепади. Професійно підібрані і встановлені кахлі на вашому каміні або печі запорука краси і тепла на довгі роки.

Виготовлення кахлів

Процес виготовлення і виробництва кахлів на 70 -75% ручна робота майстра, саме це і формує вартість майбутнього кахлю. Також ціна кахлю залежить від його розмірів, візерунка і складності розпису, яка виконується в ручному режимі, підбору кольорів і випалу. Так що шановні читачі Ви глибоко помилялися якщо думали, що виробництво кахлів легкий і безтурботний процес.

Де купити якісні, недорогі кахлі?

У Києві, Україні існує не мало салонів, інтернет-магазинів, торгових майданчиків, дощок оголошень з пропозицію купити кахлі – але купуючи на цих сумнівних ресурсах, ви не зможете на 100% бути впевненим що купили якісний, екологічно чистий і довговічний продукт. Саме тому рекомендую купувати кахлі в салоні-камінів IGNIS, даний салон вже не перший рік на українському ринку і зарекомендував себе тільки з кращих сторін, а в плані виробництва та продажу кахлів вони є лідером в Київському регіоні та Україні в цілому. Власне виробництво кахлів, гарантує Вам екологічність, довговічність і найголовніше великий асортимент кахлів будь-яких форм, кольорів і з різним орнаментом.

Кахлі в нашому салоні продаються як поштучно, так і готовими комплектами (камінні портали).

Джерело: http://kamin-ignis.com.ua/kategorii-tovarov/izrazcy

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН АП – UP.KIEV.UA- шахраї, кардери юні, АФЕРИСТИ

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН АП – UP.KIEV.UA- шахраї, кардери юні, АФЕРИСТИ

01.05.2018 ця стремная шарага інтернет магазин Ап списали з пластика гроші на суму 458.79 грн. причому списали по тихому без смс, кодів та іншого, так як нібито у мене на їх стрьомно сайті була підписка, су * а в Фокстроті, Розетці, Алло підписку не роблю а на уёбіщном сайті інтернет-магазину на Нивках зробив, смішно … Ну да ладно на письмові звернення та дзвінки неадекватне чудовисько попросило написати заяву і УВАГА прикріпити ксерокопії документів паспорта, коду (А поебатся вам не завернуть- персональні дані роздавати стрёмним товаришам нікому не рекомендую) на пропозицію приїхати на місцевість і розрулити з керівництвом чудовисько відповіло що керівництво шараги зайнято [бабло спіженное вважає наверное ….)))].
P / s. Саме прикольне до сих пір не можу зрозуміти звідки уебков пластик скачали, номера, Піни та іншу хуйню на паркані не пишу, варіант що десь відкатали копію пластика.
Хлопці я в листі писав що зроблю вас популярними, ви сумнівалися. Їсти не обляпайтеся на гроші мені вже похуй, а вас винесу з принципу бо гандонам не місце в мережі.

Салон камінів Ignis: великий вибір опалювального обладнання-каміни, топки, печі, кахлі, тандири

Салон камінів Ignis: великий вибір опалювального обладнання-каміни, топки, печі, кахлі, тандири

Розвиток сучасного суспільства і еволюціонування систем опалення сучасного суспільства призвело до появи безлічі брендів опалювального обладнання: Romotop, PIAZZETTA, BRUNNER, LEHMA, DOVRE, Tarnava, KRATKI, NORDFLAM і т.д. Кожен з нас хоч раз у житті мріяв дивитися на плашущіе вогники полум’я в каміні темним зимовим вечором, відчути енергетику живого вогню і відчути зв’язок з давно втраченого і забутим.У салоні камінів IGNIS ви можете купити камін, топку, кахлі

У салоні камінів IGNIS ви можете знайти все для здійснення мрії про власний каміні, топці або кахельної печі, крім цього у нас Ви зможете знайти тандири, барбекю, біокаміни, кахельні і авторські печі, які стануть гідною прикрасою будь-якого будинку або дачі. Для тих, хто думає зайнятися ремонтом своєї печі, є величезний вибір кахлів ручної роботи, керамічної плитки, чавунного лиття, камінні дверцята, вентрешёткі, скло вогнетривке, труби для димаря. А для любителів класики є все необхідне для лазні та сауни.

Якщо ж вас лякають слова: монтаж, установка, настройка можете перекласти ці турботи на фахівців салону камінів IGNIS, які здійснять монтаж, установку, настройку купленого в нашому салоні опалювального обладнання під ключ з гарантією.

Види камінів, топок, печей в Салоні-камінів IGNIS

Камін – це як правило джерело відкритого вогню, високої температури, кіптяви, чадного газу та величезної кількості сажі, так уявляємо собі ми його і наші батьки. Купуючи топки, печі та інше обладнання в салоні-камінів IGNIS, ви можете бути впевненими що кіптява, сажа, чадний газ залишаться для вас фантастичною казкою, адже в нашому салоні представлені тільки енергоефективні та сучасні топки, печі, каміни провідних європейських виробників з гарантією довговічності і безпеки від виробника.

Купити піч, камін, топку в салоні-камінів IGNIS

У нашому салоні камінів IGNIS Ви можете купити такі види продукції:

Повітряні камінні топки – прекрасний варіант опалювального приладу для заміського будинку або дачі здатний за короткий період часу обігріти навіть велике приміщення, а відсутність води як теплообмінника дозволить його експлуатувати навіть в суворі зимові холоди, не боячись, що він вийде з ладу.

Камінні топки з водяним контуром – ідеально підійдуть для опалення приміщень з великою площею, а також можуть бути використані як додаткові джерела тепла і легко монтуються в існуючу систему водяного опалення. У салоні-камінів IGNIS Ви можете купити обладнання, виготовлене з використанням технології подвійного допалювання. Застосування таких систем дозволяє максимально ефективно спалювати наявне пальне, доводячи коефіцієнт корисної дії до високих показників.

Печі-каміни – практичні опалювальні прилади, коефіцієнт корисної дії яких може в кілька разів перевищувати звичайні каміни. Багато печі забезпечуються поверхнями для приготування їжі, на яких можна не тільки нагріти чайник, але і приготувати повноцінний обід. В інтернет-магазині камінів пропонуються чавунні і сталеві печі, а також з майоліки, стеатита, печі-кухні, з водяним контуром та ін.

Біокаміни – бюджетний варіант для тих, хто все ж хоче насолоджуватися живим, а не 3D-полум’ям. Біокаміни працюють на звичайному етанолі – спирті, що отримується з рослинної сировини. Для їх облаштування не тільки не потрібно виготовлення проектної документації, а й навіть монтажу димоходів. Згораючи, спирт розпадається на воду і нешкідливий вуглекислий газ. Він легко заправляється в пальник і горить красивим полум’ям. Звичайно ж, такі каміни виконують тільки декоративні функції. У нашому інтернет-магазині камінів вони представлені підлоговими, настільними, настінними і облицьованими моделями.

Сповідь марсіанина про Приватбанк

Сповідь марсіанина про Приватбанк

Добрий день чи вечір шановний читачу. Все з нас користуються послугами банків або чули про « Приватбанк » колишньої власності Ігоря Валерійовича Коломойського , тепер уже успішно націоналізованого нашим доблесним державою.

Все або багато з нас знають, що #Пріветбанк бере ринок не якістю і рівнем обслуговування, а кількістю додаткових послуг та онлайн сервісів. Чим вигідно вирізняється з-поміж інших шараги під вивіскою банки. І при Коломойського якість обслуговування в Приватбанк було на 3 з великим мінусом, з переходом же в державну власність берега по відношенню до клієнтів банку поплутав остаточно, то чи управлінці від Петра Олексійовича приїхали, то чи родичі Луценка стали керувати банком, в загальному чим далі в ліс, тим зліші партизани.

Справа почалася з того що після чергового дзвінка в # пріветбанк я дізнаюся про те, що по моїй карті (не з смс, ні по дзвінку оператора, ні за допомогою передачі «Битва екстрасенсів») про те, що по моїй карті є заблокована сума 458.79 грн. І тут починається найцікавіше виявляється 01.05.2018 року о 21:05 я зробив покупку в інтернет-магазині в Києві на суму 458.78 грн., Причому про те який це магазин, адреса сайту магазину я дізнався тільки через три дні пояснень і вимог надати інформацію від співробітників # Привета, на мій подив цим інтернет-магазином виявився up.kiev.ua середньої паршивості інтернет-магазин на Нивки чому був немало здивований так як дізнався про це магазині вперше від співробітників банку на моє звернення про те що дану транзакцію я не скоював, про цей інтернет-магаз чую і бачу вперше і прошу дану транзакцію вважати шахраїською, мені передзвонила співробітниця головного офісу Пріветбанка і запевнила мене що мовляв хрест на пузі дана транзакція заблокована і розблокована не буде і що служба безпеки з’ясує і т.д і т.п .. Загалом повіривши запевненням я заспокоївся мовляв кордон на замку ворог не пройде, виявляється даремно я це зробив перевіряючи баланс по карті 25.05.2018 року я бачу що грошей на рахунку стало менше рівно на 458.79 грн. зателефонувавши на гарячу лінію банку я з подивом дізнаюся що гроші на користь інтернет-магазину списані, не дивлячись на мої запевнення і звернення, що дану транзакцію я не скоював і просив вважати її мошейніческімі діями по моїй карті і блокувати, на що мені відповіли що торговельна точка тобто інтернет-магаз надіслав підтвердження операції чек, а мені на пошту прийшов лист мовляв якщо я хочу повернути гроші, прохання надати чек повернення, листування з магазином або скріни підтвердження повернення.

Смішно копію чека, листування, якщо я навіть не знаю де я купував вірніше не я а жульмани і що я купував.

Сповідь марсіанина про Приватбанк

Сповідь марсіанина про Приватбанк

У відповідь нарешті то отримав відповідь що питанням почали займатися, це після 4-го або 5-го звернення відразу то воно напевно незрозуміло, я розмовляю на марсіанській мові з західнім діалектом тож не всі співробітнікі банку и колцентр банку розуміють Сейчас діалект нажаль.

Йшов третій день …

АлІлуя, сталося диво! На третій день я все ж зміг пояснити ламаною марсінско-українською мовою з домішкою місцевих ідіоматичних виразів і місцевого сленгу жителів Землі і дізнатися адресу цього гребаннОГО магазину і навіть отримати копію чека, а також дізнатися цікаву фішку виявляється транзакція пройшла без підтвердження по телефону, тому що на цьому гребаноМУ сайті у МЕНЕ є ПІДПИСКА – тобто я офіційно зареєстрований і підписаний на розсилку цього гребаного інтернет-магазину на Нивках, сука на Алло, Фокстрот, Розетку не підписаний а на цю хуйню на Нивках підписаний пІздецЬ та й годі. Карл три дні, знадобилося доблесним співробітникам колцента і пріветбанка, щоб дізнатися де ж від мого імені злісні жителі сузір’я Альфа-Центавра здійснювали покупку. Жесть коротше, мої нейрони і слухові рецептори відмовляються в це вірити.

Загалом за підсумком було написано заяву в поліцію про мошейніческіх діях, написано звернення до кіберполіції, паралельно написано звернення до власників інтернет-магазину, створена заявка в пріветбанке, написано і складено купа скарг і звернень на співробітників і якість послуг пріветбанка (Тут все 100% буде як у класика « Пилите Шура, пиляйте » тільки моєму випадку Пишіть нам суто пох).

Загалом чим довше я перебуваю на Вашій планеті тим більше перестаю дивуватися причому в більшій мірі перестаю дивуватися неадекватному, поганому з ряда вон виходячому, так як напевно вже сприймаю це як відповідність сучасній дійсності

Де в Києві, Україні можна вигідно придбати камінні печі або камінні топки?

Де в Києві, Україні можна вигідно придбати камінні печі або камінні топки?

Інтернет-магазин Romotop-Ukraine успішно продає каміни, топки Romotop в Україні, Києві, Одесі, Львові, Харкові забезпечуючи своїх покупців якісним європейськими камінами: RomotopHEIN, Storch за прийнятними цінами з доставкою по Україні.

Як вибрати топку для каміна?

Фахівці нашого інтернет-магазину Ромотоп проконсультують  Вас та допоможуть підібрати оптимальний для вас варіант виходячи з ваших потреб і побажань, а також запропонують вам послуги кваліфікованих монтажників, які встановлять і налаштують топку або камін у вашому будинку, котеджі або дачі, щоб тепло, затишок, краса наших камінів і топок радували вас довгі роки.

У нашому інтернет-магазині Romotop представлений широкий асортимент камінних топок і камінів відомого європейського виробника Romotop за доступними цінами для рядового українця, крім цього топки і каміни в нашому салоні мають різноманітний дизайн і різні технічний характеристики, які урізноманітнюють ваш вибір топки або каміна для будинку або дачі. Завдяки такій різноманітності Ви зможете підібрати максимально відповідну топку або камін згідно з Вашими побажаннями.

У нас – тільки  каміни і топоки Ромотоп

Якщо Ви вирішили прикрасити свій будинок або дачу вишуканим каміном або сучасної топкою здатної забезпечити повноцінне опалення і крім цього забезпечити сім’ю гарячою водою, тоді Ви зробили правильний вибір відвідавши салон камінів Ignis.

У нас представлений повний перелік описаних товарів з додатковими аксесуарами та комплектуючими відомої чеської компанії Romotop.

Купити камін, купити камінну топку в інтернет-магазині Ромотоп – значить зробити правильний вибір і вдале інвестування в затишок свого будинку!

Ломбард “Експрес” Комісійний Магазін.Аферісти і шахраї. Будьте обережні і уважні!

Ломбард “Експрес” Комісійний Магазін.Аферісти і шахраї. Будьте обережні і уважні!

 Добрий день чи вечір шановний читачу!
Почну свою розповідь про мою спробі придбати паяльну станцію Lukey 702 і чим вона закінчилася в м Охтирка в Ломбард “Експрес” Комісійний Магазин з веселими номерами
+380508168023 +380973330637 +380731793101 +380636552371
Паялка мені сподобалася, та й ціна смачна 600 грн. (Як то кажуть скупий платить двічі, а дурень тричі) Я сподіваюся, що я платити буду двічі)))
Посилання на оргінал http://lombard-express.net.ua/index.php?route=product/product&path=70&product_id=78
Не здумайте тільки замовляти нічого і тим більше оплачувати даними заднеприводним товаришам в Охтирці.
Загалом замовив я цю хуйню паяльну, презвоніл Вася уточнив підтверджую я замовлення, я відповів підтверджую у відповідь отримав смс з реквізитами такого змісту:
Ломбард Експрес
Наші реквізити:
Приватбанк 4149 4978 2103 3851
Шапка Григорій Леонтійович
Сума до оплати: 600 грн.
Загалом я Вася зробив оплату і тут почалися веселощі після оплати з’ясувалося, що паялка нібито у них на складі, потім що телефонуйте після 18:00 біля  у нас відправка в цей час, потім відправляють віртуальну накладну типу 20450065594211 в якій написана така інфа
Маршрут: Охтирка – Ірпінь
Поточне Місцезнаходження: Нова пошта очікує надходження від відправника
В експрес-накладній Вказаним Інший номер телефону. Будь ласка, повторіть Спроба.
Ну судячи з усього кур’єр буде йти на нову пошту через китайський кордон))) і в цьому житті, так і в наступній швидше за все дану паяльну станцію я не отримаю.
Гаразд розумнішими буду на майбутнє, та й іншим урок буде не замовляти у лівих стремних товаришів товар по кульовим цінами, на жаль халяви не буває хаспада любителі кулі.
Ну а оленям з ломбарду бажаю витратити ці гроші на мило яке будете кидати у в’язниці в душі або Кукуріку у параші.
Ломбард експрес АФЕРИСТИ, Лохотронщики І МЕЛКОУГОЛОВНОЕ задньопривідних шахраї.
Ну а для тих хто постраждав або знає нові схеми, досвід подібних афер пишіть мені на пошту drondo124@gmail.com або в viber +380676184039 з детальною інфою скринами і іншим атрибутами. Зробимо товаришів популярний а світ чистішим.

P.s За деякими джерелами ці сайти:

(4149497821033851 шапка Григорій Леонтійович) сайти:
1 www.cosmetik.in.ua перейти на сайт
2 www.mirpoleznostey.ru перейти на сайт
3 www.1dachny.ru перейти на сайт
4 www.bedpet.ru перейти на сайт
5 www.forecastcapper.ru перейти на сайт
6 www.bigio.ru перейти на сайт
7 vapor.kiev.ua перейти на сайт
8 www.vmigru.ru перейти на сайт
9 www.galereydverey.ru перейти на сайт
10 feelbe.com.ua перейти на сайт
11 www.asos-asos.ru перейти на сайт
12 www.onlain-moda.ru перейти на сайт
13 www.zeana.ru перейти на сайт
14 www.x-trainer.ru перейти на сайт
15 maisamebel.ru перейти на сайт
16 texnodom.com.ua перейти на сайт
17 www.zelinstr.ru перейти на сайт
18 helenashop.com.ua перейти на сайт
19 www.vipcost.ru перейти на сайт
20 www.tovarydetyam.ru перейти на сайт
21 www.galant-torg.ru перейти на сайт
також відносяться до одних і тих же аферистам

ЯК ВИБРАТИ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ПО РЕМОНТУ ТЕХНІКИ В КИЄВІ, ИРПЕНЕ, Бучі, Ворзелі?

ЯК ВИБРАТИ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ПО РЕМОНТУ ТЕХНІКИ В КИЄВІ, ИРПЕНЕ, Бучі, Ворзелі?

Зараз навіть школяр має смартфон, ноутбук або комп’ютер. Це свідчить лише про те, що сучасні технології глибоко проникли в наш побут і життя. Електронні гаджети стали не відокремлені атрибутом нашого життя.
Зараз до терміну «комп’ютерна техніка» можна віднести що завгодно, починаючи від смартфона і закінчуючи телевізором на кухні. Але що робити якщо ці гаджети починають ламатися, а гарантійний термін вже закінчився? – вибрати хороший сервісний-центр в районі. Але тут виникає проблема, як це зробити? в Києві в даний момент сотні, а то й тисяча різноманітних сервісних-центрів, як бути?
Перше: Зверніть увагу на досвід роботи компанії. Почитайте відгуки в мережі інтернет, з розвитком соціальних сервісів, майданчиків для відгуків, якби сервіс-центр робив свою роботу неякісно, ​​він би помер в короткі терміни.
Друге: зверніть увагу на наявність телефонів та можливості отримати безкоштовну консультацію фахівця сервіс-центру, може бути консультація фахівця вбереже Вас від необачних дій і дорогого ремонту.
Третє: дивіться на місце положення сервіс-центру, якщо у Вас системний блок або інша великогабаритна техніка Вам буде не дуже зручно везти його в інший кінець міста, а до вартості ремонту тоді додасться ще й витрати на дорогу.
Четверте: Поцікавтеся чи є в даному сервісному-центрі послуга «Виклик майстра додому», якщо дана послуга є Ви заощадите свій час, а ремонт вашої техніки буде виконаний у Вас вдома.
Вдалого ремонту Вам і гарного настрою!

Як боротися з перегрівом НОУТБУКА?

Як боротися з перегрівом НОУТБУКА?

Найбільш поширена проблема сучасних ноутбуків – це перегрів графічного чіпа і процесора ноутбука, в слідстві неправильно спроектованої системи охолодження ноутбуком фірмою виробником (як правило часто зустрічаються з такою проблемою ноутбуки HP, Samsung). До проблеми перегріву ноутбука можна також сміливо віднести неправильні умови експлуатації ноутбука: м’які поверхні (диван, ліжко, ковдру, плед), запорошене приміщення.

Як правило протягом першого півроку експлуатації ноутбука відбувається активне забруднення системи охолодження ноутбука і в слідстві чого погіршується відвід тепла від процесора і графічного чіпа ноутбука, яке призводить до помітного гальмування роботи ноутбука, а в окремих випадках до раптового відключення ноутбука під час гри або роботи.

При активній грі на ноутбуках, особливо в яких використовуються потужні відеокарти nVidia 8600, 8400, 7900, завантажують процесор і відеокарту на 100%. Довгий час роботи при 100% завантаженні розігріває їх до 85-95 градусів !!! При 90-100 градусах ноутбуки вимикаються. Всі способи зіпсувати ноутбук неправильною експлуатацією описані в цій статті вище.