Графік роботи: с 09:00 до 18:00
Наші контакти:  +38-067-618-40-39 (Viber)    +38 (063) 411-35-61 (Life)

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН АП – UP.KIEV.UA- шахраї, кардери юні, АФЕРИСТИ

Ремонт комп'ютерів, ноутбуків Київ, Ірпінь, Буча, Ворзель, Гостомель > Новини > Шахраї > ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН АП – UP.KIEV.UA- шахраї, кардери юні, АФЕРИСТИ
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН АП – UP.KIEV.UA- шахраї, кардери юні, АФЕРИСТИ

01.05.2018 ця стремная шарага інтернет магазин Ап списали з пластика гроші на суму 458.79 грн. причому списали по тихому без смс, кодів та іншого, так як нібито у мене на їх стрьомно сайті була підписка, су * а в Фокстроті, Розетці, Алло підписку не роблю а на уёбіщном сайті інтернет-магазину на Нивках зробив, смішно … Ну да ладно на письмові звернення та дзвінки неадекватне чудовисько попросило написати заяву і УВАГА прикріпити ксерокопії документів паспорта, коду (А поебатся вам не завернуть- персональні дані роздавати стрёмним товаришам нікому не рекомендую) на пропозицію приїхати на місцевість і розрулити з керівництвом чудовисько відповіло що керівництво шараги зайнято [бабло спіженное вважає наверное ….)))].
P / s. Саме прикольне до сих пір не можу зрозуміти звідки уебков пластик скачали, номера, Піни та іншу хуйню на паркані не пишу, варіант що десь відкатали копію пластика.
Хлопці я в листі писав що зроблю вас популярними, ви сумнівалися. Їсти не обляпайтеся на гроші мені вже похуй, а вас винесу з принципу бо гандонам не місце в мережі.

Залишити відповідь