Кахлі — виробництво, вибір, покупка

Кахлі — виробництво, вибір, покупка

Кахлі– один з видів керамічної пічної плитки використовується для обробки печей, камінів. За своєю структурою кахлі мають рельєфну або гладку структуру, покриту різнобарвною глазур’ю, штучним орнаментом. Завдяки своїй структурі і властивостям, кахлі широко використовуються пічними і камінними майстрами в обробки печей і камінів. Піч покрита керамічною плиткою (кахлями) довгі роки буде радувати своїх господарів прекрасним, не повторним дизайном і зігрівати Ваш будинок холодними зимовими вечорами.

Особливості будови і виробництва кахлів

Керамічна плитка (кахель) – виготовляють з екологічно чистого матеріалу натуральної, природної глини особливого сорту, саме тому кахлі не чинять негативний вплив на організм і не викликають алергію, що не мало важливо якщо в сім’ї маленькі діти або алергіки. Особливістю кахлів є здатність витримувати високі температури і їх перепади. Професійно підібрані і встановлені кахлі на вашому каміні або в печі запорука краси і тепла на довгі роки.

Виготовлення кахлів

Процес виготовлення і виробництва кахлів на 70 -75 % ручна робота майстра, саме це і формує вартість майбутнього кахлю. Також ціна кахлю залежить від його розмірів, візерунка і складності розпису, яка виконується в ручному режимі, підбору кольорів і випалу. Так що шановні читачі Ви глибоко помилялися якщо думали, що виробництво кахлів легкий і безтурботний процес.

Де купити якісні, недорогі кахлі?

У Києві, в Україні існує не мало салонів, інтернет-магазинів, торгових майданчиків, дощок оголошень з пропозицію купити кахлі – але купуючи на цих сумнівних ресурсах, ви не зможете на 100% бути впевненим, що купили якісний, екологічно чистий і довговічний продукт. Саме тому рекомендую купувати кахлі в салоні-камінів IGNIS, даний салон вже не перший рік на українському ринку та зарекомендував себе лише з кращих сторін, а в плані виробництва та продажу кахлів вони є лідером в Київському регіоні і Україні в цілому. Власне виробництво кахлів, гарантує Вам екологічність, довговічність і найголовніше великий асортимент кахлів будь-яких форм, кольорів і з різним орнаментом.

Кахлі в нашому салоні продаються як поштучно, так і готовими комплектами (камінні портали).

Джерело:http://kamin-ignis.com.ua/kategorii-tovarov/izrazcy

Чи був цей матеріал корисний?

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Call Now