Купити тандир в салоні камінів IGNIS

Купити тандир в салоні камінів IGNIS

Тандир — це піч циліндричної форми, виготовлена зі спеціальної глини, має цікавий орнамент. Її використовують для приготування широкого спектру страв: м’ясо, птиця, риба, овочі, можна навіть випікати борошняні вироби, різноманітні смачні пиріжки.

Ви зможете приготувати в тандирі різні страви методом томління. Цей метод відомий тим, що при тривалому збереженні однакової температури відбувається повільне гасіння продуктів, завдяки чому всі страви відрізняються ніжною консистенцією і приголомшливим смаком.

Тандир за вигідною ціною в Києві, Україні

Усередині печі спалюються дрова. Протягом години – півтори добре розігріваються глиняні стінки тандира. Вогнище в печі може досягати до півметра, тому бажано не розташовувати його близько до легкозаймистих матеріалів. Після того як дрова згоріли забирають залишки спалюваних дров. Підготувавши піч до приготування їжі, необхідно перевірити тандир готовий до застосування: кинувши невелику кількість борошна на бічні стінки печі, якщо вона пригорає, то піч занадто гаряча, і їжа може підгоряти, якщо немає, то можна сміливо запікати м’ясо, рибу і борошняні страви. Помістивши блюдо всередину печі, закриваємо її герметично кришкою, і стежимо за приготуванням, так як за мангалом або барбекю. Якщо з часом тадир остигає, то можемо знову приставити зольник з гарячим вугіллям під тандир, що сприятиме збільшенню температури всередині печі.

Купити тандир недорого, з гарантією

Секрет смачної їжі зробленої в тандирі полягає у швидкому і рівномірному з усіх боків приготуванні, що сприяє збереженню корисних мікроелементів, при цьому продукт залишається соковитим, мінімально втрачаючи свій об’єм і вагу.

Тандир ціна служить не тільки для приготування їжі. Його зовнішній вигляд несе в собі атмосферу Сходу, який чудово доповнить дизайн Вашого саду, двору або будинку.

 

Купити тандир від виробника в салоні камінів IGNIS

Купити тандир від виробника можна в салоні камінів IGNIS.    Ознайомитися з асортиментом або задати питання можна в інтернет-магазині салону камінів IGNIS або зателефонувавши за телефоном (097) 598-08-80; наші консультанти дадуть відповідь на ваші запитання. Ми готові допомогти вам у виборі, представленому в наявності в нашому салоні камінів IGNIS, і порадимо найбільш оптимальний варіант.

Джерело: http://kamin-ignis.com.ua/kategorii-tovarov/tandyry

Чи був цей матеріал корисний?

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Call Now