г.Ирпень, ул.Севериновская 130

Графік роботи

Понеділок- Неділя Без Вихідних

Телефон

+38 067 618 40 39

Заповніть форму нижче, щоб отримати вашу швидку пропозицію.


Select Service:

г.Ирпень, ул.Севериновская 130

Понеділок- Неділя Без Вихідних
+38 067 618 40 39

Натяжні стелі Ірпінь, Буча

Вибрати й купити натяжну стелю в Ірпені, Бучі

Натяжні стелі користуються великою популярністю, тому що це практичний, естетичний і доступний спосіб створення затишного і стильного інтер’єру. Існує багато типів натяжних стель, які дозволяють втілити найсміливіші дизайнерські ідеї і перетворити звичайну кімнату в унікальний простір. Натяжна стеля складається з полотна і системи кріплень. Від якості цих елементів і площі приміщення залежить кінцева вартість установки.

Переваги натяжних стель:

  • Швидкий монтаж. Установка натяжної полотна займає в середньому 2-3 години. Для втілення складних багаторівневих конструкцій потрібно 5-6 годин. Це значно менший проміжок часу, що потрібний на встановлення підвісної стелі або обштукатурювання і фарбування стін.
  • Не вимагає попередньої підготовки поверхні. Якщо в приміщенні стеля з багатьма дефектами, натяжні стелі ― ідеальний варіант. Усунення недоліків потребує багато часу і коштуватиме значно дорожче, ніж установка натяжної стелі, яка приховує дефекти і створює ідеально рівну поверхню.
  • Безпека. При пожежі полотно натяжної стелі не горить, а згортається. Воно є протипожежні і безпечним.
  • Довговічність і практичність. Виробники полотен дають 10-12 років гарантії на свої вироби. За натяжною стелею просто доглядати.

 

Для того, щоб змінити дизайн стелі, не потрібно організовувати повноцінний ремонт. Завдяки простому процесу монтажу натяжних стель, можна частково оновити інтер’єр. Крім того, запах матеріалів, використовуваних в процесі установки, повністю вивітрюється через 2 дні.

 

Ціна натяжних стель в Ірпені, Бучі

Натяжні стелі мають незначні недоліки. Їх монтаж повинні проводити тільки фахівці. Крім того, натяжна стеля зменшує висоту приміщення, тому конструкція краде до 5 см. При виборі натяжної стелі потрібно враховувати площа приміщення, призначення кімнати і стильове рішення інтер’єру.

Купити недорого натяжна стеля Ви можете на сайті – Акрос-Комфорт ТМ або за телефонами:

+380 50 411-71-82

+380 68 355-09-15

+380 63 150-50-26

Seo специалист

Спеціаліст в області інтернет маркетингу, програмування. Займаюся створенням сайтів, інтернет-магазинів, наповненням і оптимізацією сайтів, інтернет магазинів під Google

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *