Графік роботи: с 09:00 до 18:00
Наші контакти:  +38-067-618-40-39 (Viber)    +38 (063) 411-35-61 (Life)

Сімейний адвокат Київ, Ірпінь, Буча, Ворзель, Гостомель

Сімейний адвокат Київ, Ірпінь, Буча, Ворзель, Гостомель

У сучасному суспільстві до розлучень стали ставитися простіше. Але це не робить боку розлучного процесу стійкими або захищеними від емоційних, душевних і матеріальних потрясінь.

Розірвання шлюбу при наявності неповнолітніх дітей або відсутність згоди або небажання другого з подружжя на розлучення – відбувається розірвання шлюбу в судовому порядку, шляхом подання позову на розлучення

Так само у разі якщо чоловікам не вдається досягти згоди щодо поділу майна або в порядку спільного виховання та утримання дітей, раціональним кроком є звернення до сімейного адвоката – професіонала, здатного захистити несправедливо ущемлені права, або протистояти неправомірним зазіханням.

Зрештою, досвідчений адвокат по сімейних справах здатний представити справу в суді в більш вигідному для Вас світлі.

Сімейний адвокат Костроміна Вікторія вирішує спори в Києві, Ірпені, Бучі, Ворзелі, Гостомелі та по всій території України надаючи професійні послуги:

 

 • платні консультації в сімейних спорах;
 • представництво інтересів в шлюборозлучному процесі;
 • поділ спільного майна;
 • розірвання шлюбного договору;
 • визнання недійсності шлюбу або шлюбного договору;
 • питання связанніе з утриманням і проживанням дітей, стягнення аліментів на дружину і багато питань, пов’язані з сім’єю.

Ви можете розраховувати на юридичну допомогу, увагу і участь у вирішенні питання утримання та виховання дітей після розлучення і в період шлюбу. У цьому ключі ми пропонуємо наступні види юридичних послуг:

 

 • встановлення (оспорювання) батьківства;
 • позбавлення (обмеження) батьківських прав;
 • усунення перешкод спілкуванню з дитиною;
 • стягнення аліментів на утримання дітей, які не досягли 18-ти річного віку;
 • стягнення аліментів на дружину під час вагітності і після народження дитини;
 • стягнення аліментів на утримання дітей, які досягли 18-ти річного віку на період навчання;

 

З точки зору буденної філософії спеціалізація «сімейний адвокат» — це спроба перетворити чий-то гіркий досвід в мудрі рішення, які убезпечать кожного від потенційних помилок.

Іншими словами, проконсультувавшись з нашими сімейним адвокатом Костромін Вікторією, Ви отримаєте чітке уявлення про те, як юридично правильно врегулювати майнові відносини у зв’язку з укладенням шлюбного союзу, а також у період проживання чоловіка та жінки однією сім’єю без укладення офіційного шлюбу.

Помилково припускати, що сімейний адвокат «працює» виключно з розлученнями. Насправді в цьому напрямку юридичного обслуговування громадян поєднується весь спектр цивільно-правових відносин, що супроводжують сім’ю з моменту укладання шлюбного договору, в тому числі, розпорядження спільним майном, фінансові та будь-які соціально-економічні питання.

Також можлива Медіація за участю адвоката. Медіація, в праві-одна з технологій альтернативного врегулювання спорів (англ. alternative dispute resolution, ADR) за участю третьої нейтральної, неупередженої, не зацікавленої в даному конфлікті сторони — медіатора, який допомагає сторонам виробити певну угоду щодо спору, при цьому сторони повністю контролюють процес прийняття рішення щодо врегулювання спору та умови його дозволу.

Має певні умови і правила ведення, черговість дій, фаз, а також ґрунтується на наступних принципах:

добровільність, конфіденційність, взаємоповага, рівноправність сторін,

нейтральність і неупередженість медіатора, прозорість процедури.

У подібній моделі надання юридичних послуг сімейний адвокат – представник не тільки Ваших інтересів, але і кожного з членів сім’ї.

Сімейний адвокат Костроміна Вікторія– 067 392 07 61, 050 208 41 00

Залишити відповідь