Мережа магазинів «Горішок» — Ірпінь, Буча, Гостомель, Ворзель

Мережа магазинів «Горішок» — Ірпінь, Буча, Гостомель, Ворзель

Добрий день чи вечір шановні жителі міст Ірпінь, Буча, Ворзель, Гостомель поспішаю порадувати Вас нарешті в Київській області з’явився повноцінний інтернет-магазин продуктів харчування — інтернет-магазин «Горішок» з магазинами в р. Ірпінь вул. Тургенівська 50а та ВУЛ. АНТОНОВА, павільйон № 5 (Кінцева 395, 420 маршруток) та М. Буча вул. Б. Хмельницького 11.
Асортимент магазину досить великий, можна сказати на будь-який смак. В < strong>інтернет-магазині горішок Ви зможете знайти:

Загалом сучасна господиня і господар зможуть знайти всі необхідні інгредієнти для своїх кулінарних шедеврів, ну а молоді матусі зможуть порадувати своїх дітей якісним європейським шоколадом, какао і соками. Асортимент магазину також підійде починаючому кодитеру і кондитеру професіоналу, буде він актуальний і для любителів сучасної кухні так як в асортименті багато соусів, кетчупів , спеції.

Ну а для тих хто планує готується до світлого свята «Пасха» магазин «Горішок» також буде актуальним зі своїм асортиментом товару, розділи «Сухофрукти» і «Бобові» будуть як не можна до речі для повноцінного приготування до Великодня.

Чи був цей матеріал корисний?

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Call Now