Сервискомп Ирпень
ІНФОРМАЦІЯ ПРО КОМПАНІЮ

СЕРВІСКОМП
В КИЄВІ, ІРПЕНІ, БУЧІ, Гостомелі

Вітаємо шановні клієнти і гості сайту сервіс-центру СервісКомп. Ми раді представити вам новий оновлений сайт нашої компанії, а також розповісти вам трохи про себе і наші послуги. Починаючи з 2013 року, ми успішно працюємо і надаємо послуги з ремонту, діагностиці, налаштування комп’ютерів і ноутбуків в Київській області. Спектр послуг нашої компанії постійно розширюється, а якість послуг, які ми надаємо незмінно залишається на високому рівні.

Крім цього для постійних клієнтів нашого сервіс-центру існує гнучка система знижок, а для нових існують акційні ціни на наші послуги.

Сервіс-центр Servicekomp.com.ua піклується про своїх клієнтів, тому фахівці нашого сервіс-центру дають гарантію на всі послуги і роботи з налаштування, встановлення по, ремонту та налаштування комп’ютерів і ноутбуків, а також на інші послуги, що надаються нами.

Гарантія на чистку ноутбука – наші фахівці гарантують що після чистки ваш ноутбук буде стабільно і добре працювати, не буде шуміти і вимикатися, а температурний режим буде відповідати оптимальному. Після складання вашого ноутбука наші майстри при Вас перевіряють його повну працездатність (звук, відео, мережа і т.д.)

Гарантія на ПЗ – наші фахівці гарантують стабільну і правильну роботу встановленого програмного забезпечення в нашому сервіс-центрі, будь то антивірус або інше програмне забезпечення необхідне вам для роботи. При самостійному зміна налаштувань і конфігурації програмного забезпечення, пошкодженням програм вірусами, викачаними вами або іншими вашими самостійних діями з програмним забезпеченням гарантія знімається.

Гарантія на настройку мережі, роутера – наш сервіс-центр гарантує правильну і стабільну роботу роутера, налаштованого нашим фахівцем. Після настройки у вашій присутності перевіряється швидкість інтернету, стабільність роботи і підключення пристроїв до роутера. У разі самостійної зміни налаштувань, а також зміни конфігурації вашим Інтернет-провайдером і збоєм в його роботі гарантія на настройку в даному випадку не поширюється. при правильному користуванні налаштований нашим майстром роутера працює добре, без збоїв.

Наші переваги

Переваги співпраці
з нами

Висока якість робіт 100%
Оперативність 100%
Зручність 100%
Лояльні ціни на послуги 100%
Информация о Сервискомп