Шахраї

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН АП – UP.KIEV.UA- шахраї, кардери юні, АФЕРИСТИ

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН АП

01.05.2018 ця стрьомна шарага интернет магазин Ап списали з пластику гроші на суму 458.79 грн. причому списали по тихому без смс, кодів та іншого, так як нібито у мене на їх стрьомному сайті була підписка, су*а в Фокстроті, Розетки, Алло підписку не роблю а на уебищном сайті інтернет-магазину на Нивках зробив, смішно… Ну да ладно на письменое звернення і дзвінки неадекватне чудовисько попросило написати заяву і УВАГА прикріпити ксерокопії документів паспорта, коду А поебатся вам не загорнути– персональні дані роздавати стрьомним товаришам нікому не рекомендую) на пропозицію приїхати на місцевість і розрулити з керівництвом Чудовисько відповіло що керівництво шараги зайнято [бабло спиджене вважає напевно….)))].

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН АП — UP.KIEV.UA-ШАХРАЇ, КАРДЕРИ, АФЕРИСТИ

P/s. Саме прикольне досі не можу зрозуміти звідки уебки пластик відкатали, номери, піни та іншу хуйню на паркані не пишу, варіант що десь відкатали копію пластику.

Хлопці я в листі писав що зроблю вас популярними, ви сумнівалися. Їжте не обляпайтеся на гроші мені вже похуй, а вас винесу з принципу бо гандонам не місце в мережі.

 

Author

Добрый Дядя

ДОБРИЙ ДЯДЯ - особа, яка контролює фірму, але не є її працівником. Наприклад, залучений ззовні

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *