Корисні поради Юридичні послуги

СІМЕЙНИЙ АДВОКАТ КИЇВ, ІРПІНЬ, БУЧА, ГОСТОМЕЛЬ

СІМЕЙНИЙ АДВОКАТ

У сучасному суспільстві до розлучень стали ставитися простіше. Але це не робить боку розлучного процесу стійкими або захищеними від емоційних, душевних і матеріальних потрясінь.

Розірвання шлюбу за наявності неповнолітніх дітей або відсутність згоди або небажання другого з подружжя на розлучення – відбувається розірвання шлюбу в судовому порядку, шляхом подання позову на розлучення

Так само у разі якщо чоловікам не вдається досягти згоди щодо поділу майна або в порядку спільного виховання та утримання дітей, раціональним кроком є звернення до сімейний адвокат — професіонала, здатного захистити несправедливо ущемлені права, або протистояти неправомірним зазіханням.

Зрештою, досвідчений адвокат по сімейних справах здатний представити справу в суді в більш вигідному для Вас світлі – адвокат Ірпіньадвокат Буча.

ПОСЛУГИ СІМЕЙНОГО АДВОКАТА У КИЄВІ, ІРПЕНІ, БУЧІ, ГОСТОМЕЛІ– 067 392 07 61 КОСТРОМІНА ВІКТОРІЯ

Сімейний адвокат Костроміна Вікторія вирішує спори в Києві, Ірпені, Бучі, Ворзелі, Гостомелі та по всій території України надаючи професійні послуги:

 • платні консультації в сімейних спорах;
 • представництво інтересів в шлюборозлучному процесі;
 • розділ загального майна;
 • розірвання шлюбного договору;
 • визнання недійсності шлюбу шлюбного договору;
 • питання пов’язані з утриманням та проживанням дітей, стягнення аліментів на дружину і багато питання, пов’язані з сім’єю.

СІМЕЙНИЙ АДВОКАТ ІРПІНЬ

Ви можете розраховувати на юридичну допомогу, увагу і участь у вирішенні питання утримання та виховання дітей після розлучення і в період шлюбу. У цьому ключі ми пропонуємо наступні види юридичних послуг:

 • встановлення (оспорювання) батьківства;
 • позбавлення (обмеження) батьківських прав;
 • усунення перешкод спілкування з дитиною;
 • стягнення аліментів на утримання дітей, які не досягли 18-ти річного віку;
 • стягнення аліментів на дружину під час вагітності і після народження дитини;
 • стягнення аліментів на утримання дітей, які досягли 18-ти річного віку на період навчання;

 З точки зору буденної філософії спеціалізація «сімейний адвокат» — це спроба перетворити чий-то гіркий досвід в мудрі рішення, які убезпечать кожного від потенційних помилок.

Іншими словами, проконсультувавшись з нашим сімейним адвокатом Костромін Вікторією, Ви отримаєте чітке уявлення про те, як юридично правильно врегулювати майнові відносини у зв’язку з укладенням шлюбного союзу, а також у період проживання чоловіка та жінки однією сім’єю без укладення офіційного шлюбу.

ПОСЛУГИ АДВОКАТА ІРПІНЬ, БУЧА

Помилково припускати, що сімейний адвокат «працює» виключно з розлученнями. Насправді в цьому напрямку юридичного обслуговування громадян поєднується весь спектр цивільно-правових відносин, що супроводжують сім’ю з моменту укладання шлюбного договору, в тому числі, розпорядження спільним майном, фінансові та будь-які соціально-економічні питання.

Також можлива медіація з участю адвоката. Медіація, у праві — одна з технологій альтернативного врегулювання спорів (англ. alternative dispute resolution, ADR) за участю третьої нейтральної, неупередженої, не зацікавленої в даному конфлікті сторони — медіатора, який допомагає сторонам виробити певну угоду щодо спору, при цьому сторони повністю контролюють процес прийняття рішення щодо врегулювання спору та умови його дозволу.

Має певні умови та правила ведення, черговість дій, фаз, а також грунтується на наступних принципах:

добровільність, конфіденційність, взаємоповага, рівноправність сторін,

нейтральність та неупередженість медіатора, прозорість процедури.

У подібній моделі надання юридичних послуг сімейний адвокат — представник не тільки Ваших інтересів, але і кожного з членів сім’ї.

Сімейний адвокат Костроміна Вікторія – 067 392 07 61, 050 208 41 00

P. s.Шановні користувачі звертаю Вашу увагу, що всі консультації і допомогу адвоката -ПЛАТНІ. Вартість консультацій розраховується індивідуально і залежить від категорії і складності Вашого питання і починається від 250 грн. Цінуйте свій час і час інших, простіше кажучи ставтеся до людей так, як би Ви хотіли, щоб ставилися до Вас.

Author

Добрый Дядя

ДОБРИЙ ДЯДЯ - особа, яка контролює фірму, але не є її працівником. Наприклад, залучений ззовні

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *