РЕМОНТ КОМПЬЮТЕРОВ

РЕМОНТ КОМП’ЮТЕРІВ В КИЄВІ (АКАДЕМГОРОДОК, ОБОЛОНЬ), ІРПІНЬ, БУЧА, ГОСТОМЕЛЬ

Наші фахівці готові Вам запропонувати в Києві, Ірпені, Бучі, Ворзелі, Гостомелі: ремонт комп’ютерів, чищення комп’ютера, ремонт блоків живлення, апгрейд комп’ютерів, ремонт моніторів, підключення та налаштування мереж інтернет, налаштування підключення роутерів, принтерів і багато інших супутніх послуг.

Сучасний ринок комп’ютерних фахівців перенасичений різноманітними фахівцями в галузі обслуговування та ремонту комп’ютерної техніки, на жаль не завжди хорошої якості і за адекватними цінами. Ми гарантуємо якість і професіоналізм, і оплату беремо за результат.

РЕМОНТ ПЕРСОНАЛЬНИХ КОМП’ЮТЕРІВ В КИЄВІ, ІРПЕНІ, БУЧІ, ВОРЗЕЛІ, ГОСТОМЕЛІ

Ми не даємо порожніх обіцянок і уявних гарантій. На всі дії та операції з Вашою комп’ютерною технікою – є гарантія наших фахівців. Нам важливий авторитет компанії, і ми дбаємо про своїх клієнтів.

  1. Зателефонуйте нам;
  2. Напишіть нам через сайт вказавши проблему і контакти для зв’язку з Вами;
  3. Вкажіть зручний час приїзду нашого майстра;
  4. Майстер приїжджає до Вас додому або в офіс і виконує ремонт;

Компанія Сервискомп — це досвідчені та відповідальні фахівці в галузі ремонту комп’ютерів та ноутбуків. Ми знаємо всі чи майже усі про ремонт комп’ютерної та цифрової техніки. Наші фахівці здійснюють виїзд у всі райони Києва, а також в Ірпінь, Бучу, Ворзель, Гостомель. Більш детальну інформацію про виїзд у ваш район або місто Ви можете уточнити за телефонами вказаними на сайті.

РЕМОНТ КОМП’ЮТЕРІВ КИЇВ (АКАДЕМГОРОДОК, ОБОЛОНЬ)

По приїзду до замовника, наш фахівець проведе діагностику і займеться усуненням несправності. У разі якщо ремонт комп’ютерної техніки на дому у замовника не можливий, наш фахівець проінформує про це замовника і запропонує здійснити ремонт у нашому сервіс-центрі, отримавши згоду замовника наш фахівець забере вашу комп’ютерну техніку до нас в сервіс і по закінченню ремонту привезе її до Вас додому назад.